جایزه
با سلام خدمت تمامی کاربران کویرنگین

جدید: جایزه هر ماه مبلغ 500 هزار ریال وجه نقد

از آنجایی که وب کویرنگین، کاملاً شخصی می باشد و تحت حمایت هیچ ارگان خاصی نیست به جز لطف و عنایت پروردگار و همراهی شما کاربران گرامی، لذا برای جبران بعضی هزینه ها، در پاره ای از مواقع به کسب و کار اینترنتی دست زده ایم.
برای این منظور ابتدای امر باید بتوانیم محبوبیت کویرنگین را بالا ببریم. لذا هر چند جوایز ابتدایی ما مبلغ ناچیز و حتی گاهی به همراه زیان نیز می باشد، اما به آینده امیدواریم. این تصمیم از دی ماه 92 تا به اکنون در حال اجراست.

چگونگی شرکت در هر ماه یک جایزه:
کاربران عزیزی که از فروشگاه اینترنتی کویرنگین به آدرس: http://kavirnegin.sabzgostar.org و یا از قسمت بازاریابی و خرید اینترنتی که در این وب تبلیغ می شود و یا خرید از کانال تلگرامی خرید اینترنتی*پیامکی On Line خرید کنند، در هر ماه قرعه کشی خواهد شد و جایزه ای به قید قرعه به آنان اهدا خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتی که در قرعه کشی اول اسم عزیزان در قرعه انتخاب نشد، هیچ نگران نباشند زیرا 5 بار دیگر یعنی در مجموع 6 بار در لیست قرعه کشی شرکت داده خواهند شد. جهت اطلاعات بیشتر در قسمت نظرات همین پست و یا از طریق شبکه ی اجتماعی تلگرام با ما در ارتباط باشید. شماره ی ما: 09103551959

جایزه هر ماه یک جایزه در حال حاضر:

500 هزار ریال وجه نقد
(کاربر می تواند درخواست جداگانه ی کارت شارژ را اطلاع دهد: مثلا بگوید یک کارت شارژ صد هزار ریالی ایرانسل و دو کارت شارژ پنجاه هزار ریالی همراه اول)

در ضمن عزیزان می توانند در مورد جوایز نیز ما را راهنمایی کنند